0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Denmark
Superligaen, European Playoffs
FC Copenhagen
-
-
Aarhus GF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group G
Corinthians SP
۰
۱
Millonarios FC
Finished
۰۵:۰۰
CA Independiente
۲
۰
Deportivo Lara
Finished
۰۵:۰۰
Austria
Erste Liga
SV Ried
-
-
KSV 1919
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Wacker Innsbruck
-
-
Floridsdorfer AC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
TSV Hartberg
-
-
SC Austria Lustenau
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Liefering
-
-
SC Wiener Neustadt
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Blau Weiss Linz
-
-
WSG Swarovski Wattens
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Czech Republic
FNL
SFC Opava
-
-
MFK Frydek-Mistek
inprogress
۱۹:۳۰
FK Pardubice
-
-
FK Olympia Praha
inprogress
۱۹:۳۰
1.sc Znojmo
-
-
1 FK Pribram
inprogress
۱۹:۳۰
Fotbal Trinec
-
-
FK Varnsdorf
inprogress
۱۹:۳۰
FK Usti Nad Labem
-
-
MFK Vitkovice
inprogress
۱۹:۳۰
Sokolov
-
-
FC Sellier & Bellot Vlasim
inprogress
۱۹:۳۰
FK Viktoria Zizkov
-
-
SK Dynamo Ceske Budejovice
inprogress
۱۹:۳۰
FC Mas Taborsko
-
-
Hradec Kralove
inprogress
۱۹:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group F
Santos SP
۰
۰
Real Garcilaso
Finished
۰۲:۴۵
Estudiantes De La Plata
۳
۱
Club Nacional De Football
Finished
۰۲:۴۵
International Clubs
Copa Libertadores, Group B
Club Bolivar
۲
۱
Delfin SC
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Nacional Medellin
۰
۰
Colo Colo
Finished
۰۵:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga East
ASK Ebreichsdorf
-
-
FC Admira Wacker Modling (A)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SKU Amstetten
-
-
SK Rapid Wien (A)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Wiener Sportklub
-
-
SV Schwechat
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SC Neusiedl 1919
-
-
Karabakh Wien
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Austria Wien (A)
-
-
SV Horn
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ireland
Premier Division
FC Dundalk
-
-
Bray Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ST Patricks Athletic
-
-
Cork City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Waterford FC
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Sligo Rovers
-
-
Limerick FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bohemians Dublin
-
-
Shamrock Rovers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Palestine
West Bank Clubs Cup
Hilal Al-Quds
۳
۱
Thagafi Tulkarem
Finished
۰۰:۱۵
Ireland
First Division
Athlone Town
-
-
Longford Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cabinteely FC
-
-
University College Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cobh Ramblers
-
-
Shelbourne Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Galway United FC
-
-
Drogheda United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Wexford
-
-
Finn Harps
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International
International Friendly Games
Kuwait
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Kenya
۰
۱
Swaziland
Finished
۱۶:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Oakleigh Cannons FC
۲
۱
Northcote City SC
Finished
۱۲:۴۵
Denmark
2nd Division, Relegation Group
AB Gladsaxe
-
-
Greve Fodbold
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Aarhus Fremad
-
-
Dalum IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Greece
Football League
Trikala 1963
۰
۳
Ergotelis
Finished
۱۸:۳۰
Vietnam
V-League
SAI Gon FC
۱
۲
XO SO Kien Thiet Can Tho
Finished
۱۵:۳۰
Than Quang Ninh
۱
۰
TP HO Chi Minh
Finished
۱۵:۳۰
SHB DA Nang
۰
۰
Becamex Binh Duong
Finished
۱۴:۳۰
Russia
Zone Moscow
Burevestnik
-
-
Inter Dolgoprudny
Finished
۱۶:۳۰
Zelenograd
-
-
FC FSM
Finished
۱۵:۳۰
Vulkan
-
-
FK Rosich
Finished
۱۵:۳۰
Troitsk
-
-
Khimki-M
inprogress
۱۹:۳۰
FK Sportakademklub Moscow
-
-
FC Zenit Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FC Strogino-M
-
-
Prialit
inprogress
۱۹:۳۰
Lokomotiv-m-lfk
-
-
Letniy Dozhdik
Finished
۱۷:۳۰
Chertanovo-m
-
-
SSH 75
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
Brisbane Premier League Reserve
Albany Creek Reserve
۱
۱
Grange Thistle Reserve
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam
2nd Division
Phu Dong FC
۲
۱
CA Mau
Finished
۱۳:۳۰
Pho Hien FC
۱
۱
Lam Dong
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 2 Reserve
Tarragindi Tigers Reserves
۳
۴
Samford Rangers Reserves
Finished
۱۳:۰۰
New Zealand
NRFL Premier League, Women
Western Springs Women
-
-
Three Kings UTD
Finished
۱۲:۰۰
Indonesia
Liga 1
Madura United
۲
۲
Persebaya Surabaya
Finished
۱۸:۰۰
Persija Jakarta
۲
۰
Persipura Jayapura
Finished
۱۸:۰۰
International Youth
U21 Friendly Games
Portugal
-
-
Italy
inprogress
۲۱:۰۰
Sweden
Superettan
Falkenbergs FF
-
-
Varbergs Bois
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 2
Tarragindi Tigers
-
-
Samford Rangers
Finished
۱۵:۰۰
Romania
Liga III, Seria 4
CS Soimii Lipova
-
-
Centrul National Pregatire Timisoara
inprogress
۱۹:۳۰
CNS Cetate Deva
-
-
AFC Hermannstadt 2
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen, Group A
IF Gnistan
-
-
FC Viikingit
inprogress
۲۰:۰۰
Lithuania
LFF Cup
FK Silas
-
-
FC Pakruojis
inprogress
۲۰:۰۰
FK Elektrenu Versme
-
-
FK Tera Vilnius
inprogress
۲۰:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Boskovice
-
-
FC Svratka Brno
inprogress
۱۹:۳۰
Uhelne Sklady
-
-
Admira PR B
inprogress
۲۰:۳۰
Malaysia
Super League
Pahang FA
۴
۰
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۸:۳۰
Georgia
National League
FC Sioni Bolnisi
۲
۲
FC Dila Gori
Finished
۱۷:۳۰
FC Torpedo Kutaisi
-
-
FC Dinamo Tbilisi
inprogress
۲۱:۰۰
Australia
Victoria Women State League Division 1
Richmond FC
-
-
Brighton SC
Finished
۱۵:۰۰
Kazakhstan
2. Division
Akzhayik Reserve
۰
۶
Kyran Reserve
Finished
۱۳:۳۰
FC Astana Reserve
۶
۰
FC Altay
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Moscow Championship
Vorobievy Gory
-
-
Sokol Moscow
Finished
۱۴:۳۰
SK Od-80
-
-
Yunost Moskvy-Spartak-2
inprogress
۲۰:۰۰
Georgia
U19 Soccer League
FC Sioni Bolnisi
-
-
FC Telavi
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Druga Liga
FC Dnipro
-
-
FC Nikopol
Finished
۱۹:۰۰
FC Arsenal Bila Tserkva
-
-
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۹:۰۰
Romania
Liga III, Seria 2
Csa Axiopolis Cernavoda
-
-
AFC Metalul Buzau
inprogress
۱۹:۳۰
Acs Olimpia 2010 Ramnicu Sarat
-
-
Acsm Oltenita
inprogress
۱۹:۳۰
Denmark
2nd Division, Championship Group
Kjellerup IF
-
-
Kolding IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Relegation/Promotion
FC Vitosha Bistrica
-
-
Lokomotiv Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Romania
Liga III, Seria 1
CSM Pascani
-
-
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
Siberia Higher League
Sibir-zarya-m Novosibirsk
-
-
Polimer Barnaul
Finished
۱۴:۳۰
Tom Tomsk-m
-
-
Sdyushor Kemerovo
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Zone Ural/Western Siberia
Amkar-Unior Perm
-
-
Torpedo Miass
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Mineiro Juniores
Atletico Mineiro MG
-
-
Betis FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sweden Amateur
3 Division
IFK Eskilstuna
-
-
Scandinavian Fc Orebro
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Russia
Saint Petersburg First League
Leningrad
-
-
Severo-Zapad
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK KF
-
-
Pobeda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sertolovo
-
-
Ekran-Dina
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Poland
III Liga
Pogon Ii Szczecin
-
-
Sokol Kleczew
inprogress
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Salzburger Liga
Sv Burmoos
-
-
SV Kuchl
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria, Relegation/Promotion
TSV Aubstadt
-
-
SpVgg Bayreuth
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
TSV Rain AM Lech
-
-
FC Memmingen
inprogress
۲۱:۰۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
JK Tallinna Kalev III
-
-
Laanemaa JK Haapsalu
inprogress
۲۱:۰۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
HPS
-
-
FC Futura
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Republic of Bashkortostan Championship
Junior Gtu Ufa
-
-
Gfk Sterlitamak
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Esiliiga B
JK Tammeka Tartu II
-
-
Tallinna FC Flora
inprogress
۲۰:۳۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
JK Narva Trans II
-
-
FCI Tallinn
inprogress
۲۰:۳۰
JK Piraaja Tallinn
-
-
Tartu JK Tammeka III
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Finland Amateur
3 Division Turku
Pif Jalkapallo
-
-
Tuwe
inprogress
۲۰:۰۰
Romania
Liga III, Seria 5
CS Sanatate Cluj
-
-
CF Metalurgistul Cugir
inprogress
۱۹:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Minsk
-
-
FC Torpedo Minsk
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Brisbane Premier League, Women
Virginia United
-
-
Holland Park Hawks
Finished
۱۵:۰۰
Ukraine
Amateur Championship
Olimpik-sdushor 2
-
-
Fc Tavriya-skif Rozdol
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J.League
Cerezo Osaka
-
-
Kashima Antlers
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Ecuador
Reserve League
Universidad de Catolica Ecuador
-
-
El Nacional Reserve
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید